Poświąteczne promocje wydawnicze

Po szaleństwie czarnego piątku i świątecznych wyprzedaży przyszedł czas na tak zwane wietrzenie magazynów. Poświąteczne przeceny na szczęście nie ominęły księgarń.

Ebookpoint zorganizował promocyjne ceny dla tysięcy ebooków i audiobooków. Maksymalny rabat to 60%, a więc warto sprawdzić ceny tytułów, które chcieliście kupić. Akcja potrwa tylko do Sylwestwa, więc warto się pośpieszyć. Wystarczy kliknąć w poniższy obrazek.

Na Nexto.pl możecie złapać kryminały Jo Nesbø do 35 procent taniej. Tutaj promocja potrwa do drugiego stycznia i wybór nie jest przecież tak duży, by się śpieszyć. „Łowcy głów” czy „Pierwszy śnieg” za dwie trzecie ceny? Poproszę!

Na Virtualo.pl tymczasem thrillery Harlana Cobena prawie o połowę taniej! Ekipa Virtualo dała nam czas na wytrzeźwienie po imieninach Sylwka i promocja będzie aktywna aż do szesnastego stycznia. Najmniejszy rabat to 21% na audiobooki, ale są tytuły przecenione aż o połowę, mimo tego, co napisano na poniższym obrazku. Zajrzyjcie do Virtualo, jeśli zamierzacie uzupełnić kolekcję książek Cobena.