Zaczytani 2019 — dwa dni promocji w ebookpoint.pl.

Dzisiaj po raz siódmy wystartowała akcja księgarni ebookpoint. W ciągu dwóch dni będzie można kupić tysiące ebooków do 90% taniej. O co chodzi w Zaczytani2019?

Tanie e-booki

Co właściwie oznacza przecena do 90%? Jak zwykle część książek będzie faktycznie dużo tańsza, ale obniżka ceny może być różna dla różnych tytułów. Ogólnie znajdziemy coś do poczytania już za 6,90 zł, ale też za 9,90 zł, 14,90 zł, 19,90 oraz 29,90 złotych. Cena zależeć będzie od popularności oraz formatu (pamiętajcie, że obniżono także ceny audiobooków).

Wejdźcie i sami zobaczcie: strona promocji Zaczytani 2019.

Jakie książki znajdę w ebookpoint?

Ponad trzydzieści kryminałów Harlana Cobena. Spora kolekcja tomów George’a R. R. Martina. Całą trylogię chińskiego giganta Cixin Liu (tutaj moja recenzja). Andy Weir, Olga Tokarczuk, Jakub Małecki, Harari, Gaiman, Dukaj, Kapuściński, Ossendowski, Schulz, Lem, Roberts, Le Guin..

Długo by wymieniać… Pobuszujcie w katalogu 🙂

Konkurs

Podobnie jak rok temu i tym razem ebookpoint przygotował dla fanów promocji konkurs, w którym wygrać można czytnik PocketBook.

Księgarnia ma do rozdania aż trzy czytniki PocketBook Touch Lux 4 w zamian za najbardziej kreatywne hasło promujące akcję #Zaczytani2019 (hashtag i w ogóle, nie?). Co konkretnie trzeba zrobić? Wejść na fanpage ebookpoint i w komentarzu do tego wpisu wklepać swoje hasło z hashtagiem #ZACZYTANI2019_konkurs. Czwartego stycznia zostaną wybrane trzy najlepsze pomysły. Powodzenia!

Czas trwania promocji

Akcja Zaczytani 2019 potrwa wyłącznie 48 godzin od 2 do 3 stycznia, więc nie ma co zwlekać, prawda?

Odwiedźcie stronę z przecenionymi książkami i znajdźcie coś dla siebie!