Promocje wydawnicze w Ebookpoint na początek roku szkolnego.

Na sam początek roku szkolnego księgarnia internetowa Ebookpoint przygotowała zalew promocji. Coś dla siebie znajdą fani Margaret Artwood i Camilli Läckberg, poradników i biografii, kryminałów i fantastyki, a także książek dla dzieci i świetnej prozy na jesienne wieczory. Dużo ebooków przeceniono aż o 50%!

Pamiętajmy, że Ebookpoint zapewnia e-książki bez zabezpieczeń DRM i w wielu formatach, dzięki czemu raz zakupiony tytuł przeczytamy na każdym urządzeniu i bez problemu wykonamy własną kopię.

Ten artykuł będzie opublikowany pierwszego września, by zapewnić Wam kilka dni na skorzystanie z opisanych ofert. Dajcie znać w komentarzach, jeśli zaoszczędziliście worek pieniędzy, albo udało się Wam dorwać dwie książki w cenie jednej.

Biografie

Poniżej znajdziecie przecenione o 60% historie Marii Skłodowskiej-Curie, Witkacego czy generała Kazimierza Sosnkowskiego. Promocja ważna do piątego września. Wystarczy kliknąć w poniższy obrazek, by sprawdzić, czy warto.

Kolejna odsłona promocji tytułów biograficznych to bogactwo filmowe: Pacino, Brando, Scorsese, Kubrick, Nicholson i inni. Do 55% taniej i tylko do czwartego września.

Finanse

Wycena spółek? Zarządzanie pieniędzmi? Inwestycje? Jeśli kojarzycie nazwiska takie, jak Buffet, Forbes czy Tracy, to być może jest tu coś dla Was. Minus 55 procent do piątego września.

Fantastyka

Jakub Ćwiek, Jacek Łukawski, Ken Liu, Aneta Jadowska. Taniej nawet o połowę i tylko do piątego września. Znajdziecie tu także antologię „Inne światy”. Rzućcie okiem!

Druga promocja książek fantastycznych ma trwać do czwartego wrześnie i pozwoli zaoszczędzić do 55%, ale trudno będzie znaleźć znane nazwiska lub tytuły. Jeśli macie ochotę na coś zupełnie nowego, to zajrzyjcie.

Historia Polski

Niezwykle bogaty wybór książek z zakresu historii naszego kraju. Od tematów wielkich, jak historia Rzeczypospolitej Obojga Narodów, po najdrobniejsze, lokalne i wysoce wyspecjalizowane, jak choćby „Konrad Mazowiecki”, „Historia Wrocławia”, czy „Bokser z Auschwitz”. Mogą Was zainteresować biografie: Kulczyka, Gierka, Bodo, Kossaka, Curie, Sendlerowej; albo historie Wazów czy Radziwiłłów. Dużo tytułów w kategorii ciekawostek historycznych: „Dziewczyny wyklęte”, „Seksbomby PRL-u”, „Oficerowie i konie”, czy „Kłopoty z seksem w PRL”. Dla każdego coś historycznego, a wszystko do -50%.

Kryminał

Miłośników zagadek kryminalnych ucieszy szeroka oferta wydawnictwa Czarna Owca. Millenium, Camilla Läckberg, wiele tytułów z Czarnej Serii, a to wszystko nawet o 50% taniej do szóstego września. Brać, wybierać, nie żałować!

Podróże

Placem po mapie, lub zagłębiając się w książkę podróżniczą — świat poznawać można na wiele sposobów, tym razem wydając 40% mniej kasy. Przewodniki i wspaniałe opowieści, a wśród nich warto zwrócić uwagę na „Kruca fuks. Alfabet góralski” Kurasia i Smoleńskiego, „Trzeci biegun” Marka Kamińskiego, czy „Rowerem po Amazonce” Piotra Chmielińskiego. Sprawdźcie to!

Dla dzieci

Tylko do czwartego września cała oferta wydawnictwa Wilga dostępna jest aż 45% taniej. „Ania z Zielonego Wzgórza”, „Mały książę”, „Uroczysko”, „Jaga Czekolada”, serie o Kaziu, o Emi, o Zośce. Bardzo duży wybór — sami zobaczcie.

Więcej prozy

To nie wszystko, bo dwie dodatkowe promocje zapewnią Wam kolejne tytuły z szeroko pojętej prozy. Margaret Artwood, Janusz L. Wiśniewski, Eustachy Rylski, Elizabeth Strout, Krzysztof Varga, Tom Hanks i wielu innych wspaniałych autorów do szóstego września dorwiecie nawet za pół ceny.

45% przeceny na kilkadziesiąt pozycji oferuje także wydawnictwo Sonia Draga.

Podsumowanie

Jeśli kończy Wam się zapas książek na Kindle, Pocketbooku, iPadzie, czy nawet smartfonie, to właśnie nadarza się okazja zaopatrzenia się na jesień. Co sam wybrałbym z tego bogactwa? Na pewno „Kruca fuks. Alfabet góralski”, kilka poważniejszych pozycji z historii Polski, kilka kryminałów i antologię „Inne światy”. Do tego dorzuciłbym biografię Marii Skłodowskiej-Curie.

A Wy?