Walentynkowa promocja w Ebookpoint. Do wygrania czytniki inkBOOK Calypso Plus!

Internetowa księgarnia Ebookpoint słynie z częstych promocji, dlatego warto tam od czasu do czasu zaglądać, by upolować książki w świetnych cenach. Co przygotowano na Walentynki?

#ZakochaniWCzytaniu

Akcja #ZakochaniWCzytaniu trwa od 2 do 15 lutego 2021. Ebookpoint we współpracy z inkBOOK Polska promuje czytelnictwo rabatami do 75% na ponad 19 tysięcy ebooków, do 70% na ponad 3 tysiące audiobooków i do 35% na ponad 2,5 tysiąca książek papierowych. Dorwać możecie okazje z takich wydawnictw, jak Dom Wydawniczy REBIS, Wydawnictwo Literackie, Marginesy, Albatros, Novae Res, FILIA, Czwarta Strona, Poznańskie, Copernicus Center Press, PWN, Wielka Litera i wielu innych.

To nie wszystko. Jak już kupicie wybrane tytuły w mega niskich cenach, to jeszcze możecie wykorzystać numer zamówienia i spróbować zawalczyć o jeden z trzech czytników inkBOOK Calypso Plus.

Jakie książki warto kupić?

Po prostu wybierz, któryś z dziewiętnastu tysięcy tytułów… Żartuję. Kto o zdrowych zmysłach się przez to wszystko przekopie? Dlatego podrzucam niżej kilka wartościowych książek o nieźle obniżonych cenach. Was zachęcam do rzucenia okiem na poszczególne kategorie: romans, kryminał, fantastyka, sensacja, przygodowa, biznes i ekonomia, prawo, informatyka, historia.

Gorąco polecam te książki:

Poza tym książki Wydawnictwa Naukowego PWN przeceniono o 37%, Świata Książki o 42%, Karakter o 27% (z tego wydawnictwa polecam mnóstwo tytułów: „Niewidzialne kobiety”, „Mężczyźni objaśniają mi świat”, „Japonia utracona”, „Rzeczy, których nie wyrzuciłem” o wiele innych), książki z Muzy taniej o 36% lub 43%, i wreszcie wiele tytułów Wydawnictwa Literackiego taniej o 37% (wśród nich tacy autorzy jak Olga Tokarczuk, Yuval Noah Harari, Jacek Dukaj, Szczepan Twardoch).

Konkurs

Do wygrania trzy równorzędne nagrody, w każdej inkBOOK Calypso Plus, etui oraz bon o wartości 100 złotych na zakupy w Ebookpoint.

Jak wziąć udział?

  1. Zamówić coś w Ebookpoint w czasie trwania promocji (2 – 15 lutego).
  2. Polubić Ebookpoint oraz inkBOOK Polska na Facebooku lub Instagramie.
  3. Zrobić kreatywne zdjęcie, pokazujące, że ktoś jest #ZakochanyWCzytaniu.
  4. Udostępnić to zdjęcie publicznie na Facebooku lub Instagramie, koniecznie oznaczając profilami @Ebookpoint oraz @InkBook, a także hashtagiem #ZakochaniWCzytaniu i numerem zamówienia z Ebookpoint.

Więcej o informacji o konkursie znajdziecie tutaj, a o promocji tutaj. Udanych Walentynek!